Od ponad 5 lat realizujemy profesjonalne, cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem wśród odbiorców szkolenia o tematyce i zagadnieniach związanych z szeroko pojętym handlem oraz obsługą urządzeń fiskalnych. Do tej pory zrealizowaliśmy kilkaset szkoleń (udokumentowane), których uczestnicy to:

- osoby bezrobotne,
- osoby zakładające działalność gospodarczą i przedsiębiorcy,
- osoby indywidualne,
- uczniowie szkół technicznych/zawodowych,
- osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności,
- uczestnicy w różnych grupach wiekowych: od młodzieży szkolnej do uczestników 50+,
grupy szkoleniowe o liczbie uczestników: od 2 do ponad 30 osób.Na potrzeby realizowanych przeze mnie kursów i szkoleń udostępniamy własny sprzęt szkoleniowy w postaci najpopularniejszych modeli kas fiskalnych (czołowych producentów kas w Polsce):

- kasy wyposażone w kopię elektroniczną paragonu fiskalnego (1 rolka papieru termicznego),
- kasy systemowe z rozbudowanymi funkcjami sprzedaży,
- kasy fiskalne z tzw. eurofiskalizacją,
- najmniejszą kasę dostępną na rynku urządzeń fiskalnych,
- kasę fiskalną przenośną (mobilną) z trybem pracy "parking".

Kursy i szkolenia realizowane są na podstawie aktualnie obowiązujących przepisów, prezentowanych na praktycznych przykładach. Przekazywana przeze mnie wiedza z całą pewnością zaciekawi kursanta nie tylko, jako przyszłego sprzedawcę, ale również, jako klienta, który będzie mógł wykorzystać praktycznie zdobytą wiedzę z korzyścią dla siebie. Omawiany i prezentowany jest sposób obsługi i współpracy z urządzeniami peryferyjnymi (waga, skaner, czytniki i terminale płatnicze etc.) stanowiska kasowego.

Szkolenia prowadzone są przez osobę posiadającą wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz wiedzę merytoryczną nabytą w trakcie wykonywanej pracy bezpośrednio u producenta kas fiskalnych w Polsce. Korzystając z moich usług szkoleniowych otrzymujesz ofertę o bardzo wysokiej jakości.Przykładowe autorskie programy prowadzonych szkoleń